Gabinet stomatologiczny

Przyjazny gabinet stomatologiczny w Krakowie (Salwator i Kurdwanów)

Dla każdego pacjenta niezwykle istotne jest, aby gabinet stomatologiczny do którego uczęszcza był przyjazny. Lecz czym charakteryzuje się prawdziwie przyjazny gabinet stomatologiczny? Według nas składa się na to wiele różnych czynników. Każdy z nich wpływa zarówno na samopoczucie pacjenta, jak i bezpośrednio na jego zdrowie. Dlatego też, przykładamy wielką wagę do tego, by każdy pacjent pozytywnie wspominał wizytę w naszym gabinecie stomatologicznym. Jako profesjonaliści nie pozwalamy sobie na najmniejszy nawet błąd!

Lek. med. Monika Markowska

Lekarz stomatolog (stomatologia ogólna)

Lek. med. Monika Markowska

W 1996 r. ukończyłam studia Stomatologiczne w Collegium Medicum UJ. Od 1996 r. rozpoczęłam indywidualną praktykę lekarską zakładając gabinety „Zdrowy Ząb”. Podczas prowadzenia długoletniej,  trwającej ponad 20 lat indywidualnej praktyki stomatologicznej z usług mojego gabinetu skorzystało kilka tysięcy pacjentów. Moją pasją stała się oprócz chirurgii stomatologia estetyczna, protetyka i endodoncja. Bardzo lubię pracę z małymi pacjentami, poświęcam im dużo czasu i uwagi.

Chirurg stomatologiczny

Dr n. med. Anna Bednarczyk

Dr n. med. Anna Bednarczyk

Studia stomatologiczne ukończyłam w 2001 roku. Od 2003 roku jestem pracownikiem Zakładu Chirurgii Stomatologicznej Instytutu Stomatologii UJ, gdzie odbywam szkolenie specjalistyczne z zakresu chirurgii stomatologicznej. Główne zainteresowania w zakresie stomatologii to: chirurgia u pacjentów obciążonych schorzeniami ogólnoustrojowymi, chirurgia odtwórcza po usunięciu guzów dziąseł. W czasie wolnym: jazda na nartach, dobra książka i kawa w cichym miejscu.

Lekarz ortodonta

Lek. stom. Rafał Podmokły

Lek. stom. Rafał Podmokły

Jestem absolwentem wydziału lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Cechuje mnie profesjonalizm oraz bardzo dobry kontakt z ludźmi. W pracy jako lekarz ortodonta największą satysfakcję sprawia mi zadowolenie pacjenta. Nieustannie doskonalę swoje umiejętności i podnoszę kwalifikacje. Zawsze dbam, aby każda wizyta była komfortowa. Zabiegi wykonuję ze starannością i dbałością o szczegóły.

Higienistka stomatologiczna

Marta Stawarz

Marta Stawarz

W styczniu 2019 ukończyłam szkole Policealna w TEB Edukacja na kierunku higienistka stomatologiczna. Praca w Gabinecie "Zdrowy Zab" daje mi możliwość rozwoju i poszerzenia wiedzy.

W wolnych chwilach zajmuje się ogrodem.

Asystentka stomatologiczna

Angelika Nalepa

Angelika Nalepa

Z wykształcenia jestem asystentką stomatologiczną. Kierunek ten ukończyłam w 2020 roku w Policealnej szkole. Kontynuuje również edukacje na kierunku higienistki stomatologicznej. Praca w Gabinecie Stomatologicznym „Zdrowy Ząb” przynosi mi dużo satysfakcji i co najważniejsze zapewnia duży zakres doświadczenia. Moją pasją jest ogrodnictwo. Lubię gotować, piec ciasta, oglądać filmy, słuchać muzyki i spacerować.

Wyposażenie gabinetów stomatologicznych

 

Nasz Gabinet Stomatologiczny wyposażony jest w najwyższej klasy, najnowocześniejszy sprzęt umożliwiający bardzo dokładne rozpoznanie i leczenie zębów. Są to między innymi:

 • Wiodącej marki unity stomatologiczne firmy OMS
 • Autoklaw do sterylizacji W&H
 • Endometr – to perfekcja i dokładność w trakcie leczenia kanałowego – urządzenie mierzące długość kanałów korzeniowych
 • Radiowizjografia cyfrowa firmy Gendex, do wykonywania punktowych zdjęć cyfrowych.
 • Piaskarka EMS – szybkość i dokładność w usuwaniu osadów
 • Lampa do wybielania BEYOND
 • Nóż chirurgiczny (kauter) – Carlo de Giorgi – umożliwiający szybkie i bezbolesne wykonanie zabiegów: podcięcia wędzidełka, usunięcia kaptura dziąsłowego przy wyrzynaniu się zębów mądrości, tamowanie krwawienia dziąseł.

Godziny otwarcia naszych gabinetów

GABINET TATARSKA

poniedziałek od 8.30 - 11.30
wtorek od 13.00 - 20.00
środa od 8.00 - 11.30
czwartek od 13.00 - 20.00

 

GABINET TUCHOWSKA

poniedziałek od 13.00 - 20.00
wtorek od 9.30 - 11.30
środa 13.00 - 20.00
piątek 9.00 - 17.00

Dental Turist - turystyka stomatologiczna

 Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszego specjalnego programu „Dental-Tourist” – skierowanego do pacjentów mieszkających poza granicami Polski. Jeżeli są Państwo zainteresowani leczeniem stomatologicznym w Krakowie prosimy zapoznać się z naszą propozycją „Krok po Kroku”:

 1. Telefoniczny 12 427 04 07, 782 27 04 07 lub e-mailowy: gabinet@zdrowy-zab.pl kontakt w celu wstępnego umówienia wizyty (terminu przyjazdu).
 2. Przesłanie cyfrowego zdjęcia panoramicznego na adres: gabinet@zdrowy-zab.pl , na podstawie którego my wykonamy wstępny plan leczenia i kosztorys. Wszystko wyślemy na podany przez Państwa adres e-mail. (Jeżeli nie życzą sobie Państwo wcześniejszego planu i kosztorysu, prosimy jedynie zarezerwować wcześniej termin wizyty i podać datę przyjazdu)
 3. Po zapoznaniu się z przygotowaną przez nas propozycją i kosztami leczenia, prosimy o potwierdzenie zgłaszanego wcześniej terminu wizyty lub zarezerwowanie nowego.

Jeśli życzą sobie Państwo możemy dokonać rezerwacji w hotelu znajdującym się tuż obok naszego Gabinetu Stomatologicznego „Zdrowy Ząb”. Do dokonania rezerwacji potrzebne będą:

 • dokładne dane osobowe (imię, nazwisko, adres)
 • scan biletu lotniczego, tak abyśmy mogli podać dokładną datę przyjazdu i wyjazdu

Proponujemy także możliwość zwiedzania najpiękniejszych zakątków Krakowa i okolic wraz z przewodnikami profesjonalnego biura turystycznego. Jeżeli będą Państwo zainteresowani skorzystaniem z tej oferty, prosimy o wcześniejszą rezerwację.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami specjalnymi naszego gabinetu. Dokładniejsze informacje znajdą Państwo w zakładkach umieszczonych po lewej stronie. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Telefony kontaktowe do naszych gabinetów:

 • Gabinet Stomatologiczny, Kraków, ul. Tatarska 5 – +48 12 427 04 07
 • Gabinet Stomatologiczny: Kraków, ul. Tuchowska 6B/3 – +48 12 659 45 00
 • e-mail: gabinet@zdrowy-zab.pl
Współpraca z gabinetem

Oferta dla szkół

Zdając sobie sprawę jakim tempie żyje każdy z nas i jak bardzo brakuje nam czasu, proponujemy Państwu naszą specjalną ofertę.

Jeśli chcielibyście Państwo, aby w szkole waszych dzieci, raz na pół roku w ramach zajęć (np. godziny wychowawczej), nauczyciel przyprowadził wasze pociechy do gabinetu stomatologicznego na bezpłatny przegląd, przedstawcie propozycje wychowawcy i skontaktujcie się z nami.

Na takiej wizycie przeglądowej, każde dziecko otrzyma karteczkę z ustalonym planem leczenia, informację dla rodziców o stanie uzębienia oraz telefony kontaktowe w przypadku jeśli mielibyście Państwo jakieś pytania.

Pamiętajmy, że regularne wizyty u stomatologa zaowocują w przyszłości!

Prosimy o wcześniejszy kontakt, jeżeli chcielibyście Państwo umówić klasę (dzieci) na bezpłatny przegląd i wykonanie planu leczenia.

Oferta dla firm

Zapraszamy do współpracy nowoczesnych pracodawców. Zadbaj o swoich pracowników, wynagradzając ich osiągnięcia KARTĄ UPOMINKOWĄ do wykorzystania W Gabinetach Stomatologicznych „Zdrowy Ząb”.

W naszej ofercie macie Państwo do wyboru dwa typy kart:

 1. KARTA PODSTAWOWA – wartość 250 PLN
 2. KARTA Z PLUSEM – wartość 500 PLN
 • Dodatkowo, każdy pacjent posiadający naszą kartę przez rok od pierwszej wizyty będzie otrzymywał każdorazowo rabat w wysokości 10%.
 • Każdy pracodawca, który zakupi u nas minimum 5 kart dla swoich pracowników będzie mógł skorzystać z darmowego, profesjonalnego czyszczenia zębów w Gabinecie Stomatologicznym „Zdrowy Ząb” (oferta dotyczy jednej osoby).
 • Karta upominkowa ważna jest 6 miesięcy od daty wystawienia
 • Kwotę przeznaczoną na zabiegi może wykorzystać pracownik lub dowolna osoba z rodziny, jednakże późniejsza zniżka 10 % przechodzi na osobę korzystającą z karty.
 • Nie wydajemy reszty z karty upominkowej, pozostałe na niej pieniądze można wykorzystać przy następnej wizycie.

Nowoczesny gabinet stomatologiczny w sercu Krakowa

Jednym z najczęściej popełnianych przez dentystów błędów, jest przeprowadzanie zabiegów stomatologicznych używając przestarzałego sprzętu. Każdy, kto kiedykolwiek miał styczność z tępym wiertłem, doskonale wie, jaki to koszmar. W naszym gabinecie stomatologicznym nigdy nie miałaby prawa zdarzyć taka sytuacja. Każdy sprzęt używany przez lekarzy przyjmujących w naszym gabinecie stomatologicznym jest wykonany według najnowszych standardów, jest też regularnie wymieniany i serwisowany.

Nie dotyczy to jednak tylko sprzętu, którym wykonujemy zabiegi. W naszym gabinecie uważamy, że komfort pacjenta ma takie samo znaczenie jak jego zdrowie. Dlatego też nasze fotele dentystyczne są nowoczesne i wygodne. Pozwalające naszym pacjentom na podejście do zabiegu w jak najbardziej zrelaksowanym stanie.

Kwestią, która również jest dla nas bardzo istotna, są znieczulenia. Żaden zabieg w naszym gabinecie stomatologicznym nie może odbyć się bez wcześniejszego upewnienia się, że pacjent jest odpowiednio znieczulony.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak funkcjonuje nowoczesne społeczeństwo. Każdy gdzieś się śpieszy, nikt nie ma na nic czasu. Dlatego też nasz gabinet stomatologiczny wyszedł naprzeciwko potrzebom pacjentów. Dzięki długim godzinom otwarcia każdy jest w stanie umówić się na konkretny, pasujący mu termin. Dbamy także o to, by umówienie się na wizytę w naszym gabinecie stomatologicznym było jak najprostsze. Wystarczy jeden telefon, by uzgodnić nie tylko najbliższą wizytę, ale też wizyty kontrolne czy kontynuujące leczenie.

Nasz gabinet stomatologiczny ma czas dla każdego pacjenta

W każdym gabinecie stomatologicznym bardzo ważni są przyjmujący w nim lekarze specjaliści. Dlatego też nasi pracownicy są doskonale wykształceni oraz nieustannie pracują nad podnoszeniem swoich kompetencji zawodowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym pacjentom najwyższy możliwy standard opieki dentystycznej. Dodatkowo, lekarze przyjmujący w naszym gabinecie stomatologicznym gotowi są udzielić rad i konsultacji w każdej sprawie, mającej związek ze zdrowiem i higieną jamy ustnej.

Personel gabinetu stomatologicznego

Bardzo istotną dla nas kwestią jest to, żeby każdy element wizyty w gabinecie stomatologicznym był dla naszych pacjentów wygodny. Z tego też powodu nasz gabinet ma bardzo wygodną i dużą poczekalnie, ogólnodostępną toaletę, oraz wi-fi dla pacjentów. Dodatkowo, nasz gabinet zlokalizowany jest w centrum miasta, co umożliwia naszym pacjentom dogodny dojazd z niemal każdego miejsca w mieście. Przy naszym gabinecie stomatologicznym znajduję się także pojemny parking, co pozwala na zaparkowanie samochodu w bardzo bliskiej odległości. Mamy nadzieję, że sprawi to, że wizyta w naszym gabinecie stomatologicznym będzie możliwie jak najwygodniejsza dla naszych pacjentów, którzy od zawsze są naszym priorytetem.

Wygodny gabinet stomatologiczny

Wszystkie zabiegi w jednym gabinecie stomatologicznym

Niewątpliwym plusem dla naszych pacjentów jest ilość zabiegów, którą wykonujemy w naszym gabinecie. Nasz gabinet stomatologiczny wykonuje zabiegi z każdego obszaru stomatologii. Są to między innymi:

 • Zabieg wypełniania zębów
 • Zabieg wybielania zębów
 • Zabieg piaskowania zębów
 • Zabieg Scallingu
 • Zabieg fluoryzacji
 • Zabiegi stomatologii dziecięcej
 • Endodoncja
 • Zabiegi ogólnej chirurgii stomatologicznej
 • Zabiegi stomatologii estetycznej
 • Zabiegi protetyczne
 • Zakładanie biżuterii nazębnej
 • Wykonywanie zdjęć RVG

Jak widać nasz gabinet stomatologiczny wykonuje praktycznie wszystkie możliwe zabiegi dentystyczne. Dzięki temu nasi pacjenci mogą mieć świadomość, że mogą zgłosić się do nas niezależnie od problemu i zostaną przyjęci przez znanego im specjalistę.

Gabinet stomatologiczny