Biżuteria nazębna

Biżuteria nazębna to w obecnych czasach bardzo modny dodatek, podkreślający oryginalność noszącej ją osoby. Traktowana jako uzupełnienie ubioru, kreacji jak kolczyki, naszyjniki czy bransolety. Może przybierać najróżniejszy kształt, zależnie od upodobań i okazji w jakich chcemy z nią wystąpić. Dodaje blasku, podkreśla charakter i dyskretnie przyciąga uwagę. Biżuteria nazębna jest dyskretną i intrygującą ozdobą zęba. Na zębie umieszczamy specjalny kryształek dzięki któremu Twój uśmiech zyska na atrakcyjności i z pewnością przykuje uwagę. Jest to bezpieczny, nie toksyczny kryształ przymocowany do zęba takim samym materiałem jak do mocowania zamków ortodontycznych przy aparatach stałych. Rodzajów ozdób jest bardzo dużo, tak aby każdy znalazł coś odpowiedniego dla siebie. Począwszy od różnych kształtów (podkówki, koniczynki, delfinki itp.) wykonanych z żółtego lub białego złota, aż do kryształków Swarovski w całej gamie odcieni. Biżuterie nazębną noszą największe gwiazdy show biznesu.

Założenie tej formy ozdoby jest proste, szybkie, bezbolesne i nie uszkadza zębów. To tylko jedna wizyta trwająca 20-30 minut. Lekarz stomatolog czyści zęba i przykleja wybraną ozdobę na specjalnym kleju. Okres utrzymania to: od 1 miesiąca do 2 lat ( w zależności od rodzaju zastosowanego przez stomatologa kleju).

Zabieg przymocowania biżuterii do zęba nie jest bolesny ani inwazyjny także nie ma potrzeby znieczulenia, nie wymaga borowania. Biżuteria nazębna może być nałożona na zęby naturalne lub odbudowane protetycznie. Rozmaitość kryształów i wzorów pozwala na dobranie idealnej kompozycji niezależnie od wieku i płci. Takie ozdoby na zębach utrzymują się przez kilka lat, oczywiście w tym czasie jest możliwa zmiana kryształu lub całkowite usunięcie go, jest to tak samo łatwe i bezbolesne jak założenie. Biżuteria nazębna musi być nałożona przez stomatologa przy użyciu profesjonalnych klejów kompozytowych, stomatolog gwarantuje odpowiednie połączenie biżuterii z zębem oraz bezpieczeństwo.

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z tej usługi naszego Gabinetu Stomatologicznego, prosimy umówić się na wizytę konsultacyjną i wybór ozdoby. WIZYTA JEST BEZPŁATNA!